Відбулась 26 сесія 7 скликання 21.12.2017 року

21 грудня 2017 року відбулась чергова 26 сесія Крижопільської селищної ради 7 скликання.

Основним питанням сесії було прийняття селищного бюджету на 2018 рік.

Як і завжди, роботі сесії передувала робота постійних комісії селищної ради, відтак, депутати заздалегідь вивчили пропоновані проекти рішень. Тому проект селищного бюджету було схвалено депутатами одноголосно.

Ще одним із визначальних питань було затвердження містобудівної документації – генерального плану та плану зонування селища Крижопіль (рішення також прийнято одноголосно).

Загалом на розгляд сесії виносилось 22 питання, відтак сесія видалась важкою та напруженою, разом із тим, робота депутатів була злагодженою та спокійною.

З усіма матеріалами сесії та відомостями поіменного голосування Ви зможете ознайомитись запосиланням: Матерали 26 сесії  7 скликання

26 сесія 7 скликання 21.12.2017 року

Увага!!!

Оголошено про скликання чергової 26 сесії Крижопільської селищної ради 7 скликання (розпорядження Крижопільського селищного голови від 11.12.2017 року №177).

З матеріалами сесії можна ознайомитись за посиланням: 26 сесія 7 скликання 21.12.2017 року

І в котре про благоустрій …

І в котре про благоустрій

Рішенням сесії Крижопільської селищної ради були затверджені Правила благоустрою та утримання територій селища Крижопіль. Ці Правила містять загальнообов’язкові на території селища норми, за порушення яких наступає відповідальність, згідно ст. 42 та ст. 19 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»; ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Враховуючи непросту ситуацію, що склалась в нашому селищі, насамперед зі сміттям на вулицях, хочеться нагадати деякі Правила благоустрою (детально познайомитися з Правилами благоустрою та утримання територій селища Крижопіль можна на офіційному сайті Крижопільської селищної ради за посиланням: http://krselrada.com.ua/silrada/poperedni-sesii/ )

До уваги мешканців приватного сектору: В першу чергу, мешканці приватного сектору зобов’язані утримувати територію навколо свого будинку у належному стані. Наявність біля двору будматеріалів, піску, гравію чи дров вважається порушенням правил благоустрою. На постійній основі, на території селища проводяться обстеження вулиць, провулків та інших громадських місць з ціллю встановлення фактів порушення правил благоустрою селища. У таких випадках комісія не одразу складає протокол про адміністративне порушення, а обмежується лише попередженням (приписом). Після цього, упродовж вказаного у приписі терміну, громадянин має привести прибудинкову територію у відповідність до санітарних норм. Якщо ж цього не буде зроблено – складається протокол про адміністративне правопорушення і передається на розгляд до адмінкомісії при виконкомі селищної ради.

Правила для мешканців багатоповерхівок: Мешканцям багатоквартирних будинків на прибудинковій території забороняється утворювати звалища сміття. Збір і вивезення твердих побутових відходів і нечистот з будинковолодінь здійснюється відповідно до санітарно-гігієнічних вимог, планово регулярної системи очистки селища.

Що треба пам’ятати керівникам організацій: Керівники підприємств, організацій, установ всіх форма власності, медичних та навчальних закладів, фізичні особи, приватні підприємці, власники споруд торгівельно-побутового призначення, підприємств громадського харчування, які розташовані та території селища, зобов’язані:- підтримувати чистоту і порядок на вулицях міста та земельних ділянках, наданих їм у користування або власність, а також на закріплених територіях;- заключати договори з комунальною службою селища на вивіз твердих побутових відходів із своїх територій і приміщень;- проводити систематичне та якісне прибирання закріплених територій селища відповідно до рішення виконкому селищної ради. Території закріплюються за підприємствами, організаціями, установами селища всіх форм власності, приватними підприємцями щорічно рішенням виконавчого комітету селищної ради;- прибирати закріплені території від сміття та снігу, наносів на дорогах після зимового періоду, стихійних лих та восени, доглядати зелені насадження, косити газони, утримувати та прибирати зупинки  транспорту та фарбувати їх весною один раз в рік. Власники, користувачі та керівники торговельно-побутових об’єктів та підприємств громадського харчування всіх форм власності зобов’язані:- на територіях, які прилягають до їхніх об’єктів (магазинів, кіосків, павільйонів, інших приміщень) на відстані 5м від зовнішньої сторони об’єкту підтримувати чистоту протягом всього дня і здійснювати очищення від сміття, бруду після закінчення роботи;- біля кожної споруди торгівельно-побутового призначення та підприємств громадського харчування встановити урни для збору сміття біля виходів з приміщень, що повинні утримуватись справними, очищеними щоденно – біля кожної споруди торгівельно-побутового призначення та підприємств громадського харчування влаштовувати біля головного входу покращене покриття. Площу та вид покриття погодити із начальником відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури Крижопільської РДА.

До уваги усіх мешканців селища: Усім жителям селища Крижопіль необхідно пам’ятати про те, що згідно чинного законодавства України кожен житель повинен обов’язково укласти з комунальним підприємством договір на вивіз побутових відходів, які необхідно викидати на машину згідно графіку (або в контейнери). Однак, все інше сміття, зокрема гілля, листя тощо, утилізувати в індивідуальних компостних ямах, або додатково замовити послугу вивезення у комунальному підприємстві. Зауважимо, що чинними правилами утримання сміттєзвалищ заборонено самостійне вивезення відходів, управління Крижопільським ссміттєзвалищем здійснює КП «Крижопільблагоустрій». Станом на сьогодні комунальне підприємство не забороняє вивозити сміття самостійно, але згодом буде здійснюватись відповідний контроль та перевірка наявності договору і оплати послуги з вивезення ТПВ.

Для порушників – штрафи! Правила не тільки спрямовують зусилля всіх мешканців селища на створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, а й регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у галузі благоустрою. Саме про обов’язки, а точніше про значне підвищення відповідальності за невиконання цих обов’язків, змушені проінформувати мешканців селища. За порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (ст. 152 КУпАП) передбачений штраф у розмірі:- для громадян – від 340 грн. до 1360 грн.;- для посадових осіб та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 грн. до 1700 грн. Отже, тепер варто добре подумати, чи дотримуватися чистоти та порядку в селищі, чи сплачувати великі штрафи. Адже у адміністративної комісії просто не буде вибору між попередженням і штрафом. Сам факт  складеного протоколу за ст. 152 КУпАП тягне за собою значні фінансові витрати для порушників. До того ж сплата штрафу не звільнить фізичну чи юридичну особу від виконання робіт з ліквідації проявів та наслідків порушення.

Тож прохання не бути байдужим та разом зробити наше селище чистим, культурним та привабливим, власникам житлових будинків приватного сектору привести до належного санітарного стану прибудинкову та прилеглу до садиби територію  напроти Вашого будинку, підготувати бордюри для побілки, ну а мешканцям багатоповерхівок дружно вийти на «суботники», зробивши територію біля своїх домівок ще більш привабливою, відремонтувавши малі архітектурні форми на прилеглій до будинків території та пофарбувавши дитячі майданчики.

Це буде вагомим безпосередньо Вашим вкладом в приведення нашого з вами селища до належного стану, де нам разом з вами жити.  Тим більш, що в зв’язку з економічними негараздами в нашій державі, селищна рада, та й наше комунальне підприємство не завжди в змозі виконати весь об’єм роботи по благоустрою селища.

 

Інспектор з благоустрою Крижопільської

селищної ради                                                                                           О.А.Шадюк

Відбулась чергова 24 сесія Крижопільської селищної ради 7 скликання

23 листопада 2017 року відбулась чергова 24 сесія Крижопільської селищної ради 7 скликання.

Депутатами селищної ради було розглянуто ряд питань, серед яких – Про проведення конкурсу на визначення організації з вивезення ТПВ на території селища, Про затвердження угод між місцевими бюджетами, Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік, Про виділення труб ДП «Крижопільводоканал», Про передачу автомашини САЗ 3507 на баланс Крижопільської селищної ради та КП «Крижопільблагоустрій» та блок земельних питань.

У зв’язку із низькою явкою депутатів селищної ради на сесію (присутніх 14 депутатів із 26), на жаль, не вдалось вирішити таке важливе питання як «Організація харчування учнів загальноосвітніх закладів селища Крижопіль на 2018 рік». Відтак, його розгляд перенесено.

Детальніше із порядком денним та прийнятими рішеннями можна ознайомитись за посиланням: 24 сесія Крижопільської селищної ради 7 скликання.

До Вашої уваги також Результати поіменного голосування з питань порядку денного.

Придбання для комунального підприємства

Сьогодні 20 листопада 2017 року відбулась визначна подія в житті комунального підприємства «Крижопільблагоустрій». Вперше за останні кілька десятиліть матеріальна база підприємства поповнилась новою одиницею техніки, а саме, трактором МТЗ 82.1 з посиленим переднім мостом балкового типу. Як зазначив Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков, таке придбання вдалося здійснити завдяки тісній співпраці та потужному сприянню Народного депутата України Юрія Македона. «Саме завдяки депутату вдалось залучити кошти з державного бюджету і за рахунок цієї субвенції придбати трактора», – зазначив селищний голова.

Головний інженер комунального підприємства Михайло Собків окреслив основні напрямки використання одиниці техніки, так, за його словами, взимку трактор, безумовно, буде залучений на прибирання вулиць селища від снігу, для чого він уже обладнаний спеціальним відвалом. У теплу пору року можливе використання для прибирання доріг від пилу і бруду за допомогою щітки, може обладнуватись косаркою, яка також уже є в наявності, та може здійснювати збирання побутових відходів від населення.

При збільшенні об’ємів надання послуг населенню для забезпечення якості надання таких послуг необхідно збільшувати і людські і технічні ресурси. На цьому наголосив заступник селищного голови Володимир Скалій. «Ця одиниця техніки буде вірно служити на благо нашої громади», – зазначив він.

Керівник комунального підприємства Василь Колодій  щиро подякував від себе та від імені всього колективу селищному голові та, особливо, народному депутату Юрію Македону за таке цінне придбання.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення регуляторного акта

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту рішення  Крижопільської селищної ради Вінницької області “Про затвердження та встановлення тарифів на вивіз твердих побутових відходів для жителів смт Крижопіль“.

З метою  своєчасного  надання  послуг  споживачам та  приведення  тарифів  на   вищезазначені послуги  до  економічно  обґрунтованих витрат, для забезпечення беззбитковості КП «Крижопільблагострій», беручи  до  уваги  зростання   паливно-мастильних матеріалів,  а  також  зростання  мінімальної  заробітної  плати. Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись постановами Кабінету Міністрів від 10.12.2008 р. № 1070 “Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових ” від 26.07.2006 №1010 «Про затвердження  Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, керуючись статтями 25, 42, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Крижопільської селищної  ради Вінницької області “Про затвердження  та встановлення тарифів на вивіз твердих побутових відходів для жителів смт Крижопіль“.

Проект поданий Комунальним підприємством «Крижопільблагоустрій».

Зазначений проект рішення опрацьований з урахуванням зауважень і пропозицій, що були висловлені представниками КП «Крижопільблагоустрій» смт Крижопіль Вінницької області.

Проект рішення буде розміщений в мережі Інтернет 01.03.2017 року за адресою: www.krselrada.com.ua.

Мета проекту рішення: приведення регуляторного акту у відповідність до  вимог чинного  законодавства, створення єдиної цілісної впорядкованої структурованої та прозорої системи в галузі надання послуг по вивозу твердих побутових відходів.

Зауваження та пропозиції приймаються в термін з 01.03.2017 по 01.04.2017  за адресою:

Поштова адреса: 24600, Вінницька обл., смт Крижопіль, вул. Героїв України,59 виконавчий комітет Крижопільської селищної ради, тел. 21954

електронні адреси: kryzhopil_sel_rada@ukr.net

Перейти на сторінку для ознайомлення із документацією

З НОВИМ РОКОМ

Шановна  громадо!

 

Зустрічаючи 2017 рік, наша громада підводить підсумки досягнутого у 2016 році, аналізує зроблене й планує свій розвиток у  майбутньому. Щира подяка усім,  хто активно й самовіддано творить історію селища, робить все для того, щоб кожен із нас відчував себе частиною єдиної родини –  славної Крижопільської спільноти!

Новорічні та Різдв’яні свята завітали до нас з новими надіями та сподіваннями. Тож прийміть, добрі люди, щиросердні новорічні  вітання з побажанням установлення довгоочікуваного миру в Україні та світі, економічної й соціальної стабільності в рідній державі, добробуту, особистого щастя й міцного здоров’я кожному з нас. Хай збудеться все найзаповітніше й жадане!

Веселих та незабутніх Новорічних і Різдв’яних свят Вам!

З новорічним віншуванням –

ТРЕТЬЯКОВ О.М.

                                                       Крижопільський селищний голова

Прийшло в Крижопіль свято!

Прийшло в Крижопіль свято!

СТО П’ЯТДЕСЯТ – ми вже дорослі,

СТО П’ЯТДЕСЯТ – по суті, ще дитя…

На ювілей запрошуємо в гості.

СПІВАЙ, КРИЖОПІЛЬ, ГІМН ЖИТТЯ!

Дорогі Крижопільчани

Час лине невпинно, минають роки, змінюються покоління… Людина, зазвичай, святкує свій День народження, а населений пункт – свій рік заснування, адже часовий відрізок існування сіл, селищ, міст значно довший, ніж швидкоплинне людське життя. Цьогоріч минає 150 років із моменту заснування невеликої перлини на півдні Поділля, «маленької цятки» на карті безмежного павутиння мережі залізничних колій, рідного для нас із Вами селища Крижопіль.

9 вересня 2016 року відбудеться святкування з нагоди цього величного дня.

Святкування розпочнеться о 14 година і проходитиме в центрі селища: на площах біля фонтану та біля районного Будинку культури, вулицях від приміщення селищної ради до школи естетичного виховання. Святкова сцена розташується на перехресті вулиць Героїв України та Соборної

Програма святкування включатиме: різноманітні мистецькі виставки, конкурси та майстер-класи, урочисту частину, гала-концерт зірок естради та творчих колективів Крижополя, показові виступи вихованців спортивного клубу «КРАБ», конкурсна програма «Караоке на майдані», виступ народного артиста Миколи Янченка, файєр-шоу «FieryDream», виступ рок-групи «Блек енд вайт», святкову дискотеку.

У ході свята Вас чекають різноманітні ігри та розваги, а також пригощання традиційними українськими стравами від Крижопільського козацтва.

Запрошуємо усіх жителів селища взяти участь у святкових заходах.

 

Кожне свято вимагає від нас гарної підготовки. Тому Крижопільська селищна рада звертається до кожного крижопільчанина, кожного підприємця, кожного керівника установи чи організації з метою забезпечення чистоти та порядку в селищі прибрати власні території та прилеглі території біля своїх ділянок. Повірте, приємно буде і Вам, і запрошеним почесним гостям, багато з яких уперше відвідають Крижопіль, і нам усім, хто буде зустрічати гостей та святкувати. Не будьте байдужими, спільними зусиллями підготуємо містечко до свята…